wtorek, 11 kwietnia 2017

"Antykwariat spełnionych marzeń" - Dorota Gąsiorowska (zapowiedź)


Szanowni Czytelnicy!
Niezmiernie miło mi poinformować, że po raz pierwszy zostałam ambasadorką książki. Już jutro premierę ma najnowsza powieść Doroty Gąsiorowskiej Antykwariat spełnionych marzeń. Autorce i Wydawnictwu Znak serdecznie dziękuję za to wyróżnienie!

Emilia kocha książki. W malutkim antykwariacie na Siennej, otoczona aromatem kawy z kardamonem, czyta niezwykłe opowieści i snuje marzenia o prawdziwym szczęściu. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się tajemniczy Szymon. Pełne uniesień chwile nie dają o sobie zapomnieć. Ale los ma dla Emilii również inne niespodzianki. Ludzie, których od dawna zna i kocha, okazują się skrywać mroczne tajemnice. Gdy Emilia zaczyna gubić się w ich labiryncie, dostaje od losu cenny dar. Książkę, która przechodząc z rąk do rąk, zmienia życie tych, którzy zajrzeli w jej karty. Czy tajemnicza książka pomoże również Emilii? I co się stanie, kiedy na jaw wyjdą skrywane przez lata sekrety? Najnowsza powieść Doroty Gąsiorowskiej to pełna tajemnic historia, która otula niczym ciepły koc i przeniesie w zaczarowany świat najskrytszych marzeń.

Ma ktoś z Was w planach lekturę tej powieści? J Ja dziś zaczynam.  A już za dwa tygodnie wybieram się na spotkanie autorskie z Panią Dorotą. Może ktoś z Was się skusi? ;) 


2 komentarze:

  1. Gratulacje!
    Z ogromną chęcią skuszę się na tę książkę, jest idealnie w moim guście :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka brzmi cudownie! Muszę koniecznie przeczytać :)
    I gratuluję ambasadorstwa!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie recenzji i Twój komentarz. Zapraszam ponownie :)