środa, 12 kwietnia 2017

KONKURS - wygraj powieść "Powrót do starego domu"!


Szanowni Czytelnicy!

Niezmiernie miło mi ogłosić pierwszy konkurs na tym blogu! Dziękuję Wydawnictwu Muza, które zaproponowało mi dodatkowy egzemplarz książki. Co trzeba zrobić, by wygrać? Do kiedy trwa konkurs? Zapraszam do lektury regulaminu!  

Wspomnienie rodzinnego domu i osób, które go tworzyły, jest naszym drogowskazem na dorosłe życie.

Regulamin konkursu

1.      Konkurs jest organizowany dzięki uprzejmości fundatora nagrody – Wydawnictwa Muza S.A.
2.   Nagrodą w konkursie jest egzemplarz powieści Ilony Gołębiewskiej Powrót do starego domu. Oto link do mojej recenzji: 
http://dropsksiazkowy.blogspot.com/2017/04/powrot-do-starego-domu-ilona-goebiewska.html
3.      Konkurs trwa od 12 kwietnia 2017 roku do 22 kwietnia 2017 roku.
4.      Pytanie konkursowe: „Jaki jest najważniejszy drogowskaz, który wyniosłeś/aś z rodzinnego domu”?
5.      Aby wziąć udział w konkursie, należy:
a) Polubić funpage Wydawnictwa Muza (klik), Ilony Gołębiewskiej (klik) i mojego bloga (klik).
b) Napisać w komentarzu pod postem konkursowym na blogu odpowiedź, imię i nazwisko oraz e-mail kontaktowy. Będzie mi bardzo miło, jeśli udostępnisz grafikę konkursową na swoim blogu.
LUB
Odpowiedzieć na pytanie w komentarzu pod konkursowym postem na fejsbukowej stronie bloga. Będzie mi bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swoim koncie i zaprosisz znajomych do udziału w konkursie. 
6.      Każdy może zgłosić swój udział tylko raz.
7.  Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu i na Facebooku 23 kwietnia w godzinach wieczornych. Zwycięży najciekawsza, zdaniem autorki bloga, odpowiedź.

POWODZENIA! J

4 komentarze:

 1. Mój dom tak do końca nie był domem szczęśliwych ludzi.Zawirowania religijne i światopoglądowe,które jak tornado zniszczyło pewnego dnia nasz spokój pozostawiło w nas,dzieciach ślad na całe życie.To nie były lata pełne miłości i czułości .To lata izolacji od rówieśników i wytykania palcami.Jednak takie życie też ma swoje dobre strony,Kształtuje silny charakter i pozwala stworzyć wokół siebie pancerz chroniący wnętrze nadal jednak wrażliwe.Co ja z dzieciństwa wyniosłam?NA pewno to,że ludzkie języki potrafią ranić i nacinać serce jak trzcinka skórę na pośladku.Jednak zawsze w życiu jest ktoś,kto nie patrzy na innych ludzi i wyciągnie do nas dłoń i udzieli pomocy .Nauczyłam się,że mimo wszystko trzeba pomagać innych,otwierać serce na ludzi bo życie jest za krótkie by rozdrapywać stare ,niegojące się rany.A w zabliżnieniu przeszłości potrzebny jest drugi człowiek,który pomorze nam zrobić pierwszy krok do normalności.Tym drugim człowiekiem była i zawsze będzie moja ukochana ciocia,która nauczyła mnie po prostu żyć podniesiona głową!Kocham Ciebie ciociu!!!!!
  jolunia559@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Wszystkim powodzenia, bo książka jest naprawdę godna uwagi! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja życzę powodzenia i może zdążę wziąć udział w konkursie, bo kusząca pozycja :) No i gratuluję pierwszego konkursu :) ja właśnie jestem w trakcie drugiego i odczuwam ogrom emocji związany z konkursami u mnie :) Naprawdę świetne uczucie :)
  Także do zobaczenia przy moim zgłoszeniu (a w sumie do napisania chyba, no nie? )

  OdpowiedzUsuń
 4. Co prawda już pozostawiłam swoją odpowiedź na fb, ale żeby nie zaginęła, to i tutaj wstawię tą samą odpowiedź :)

  "Nigdy nie żałuj swoich decyzji, tylko wyciągaj z nich wnioski" Uważam, że ponoszenie konsekwencji swoich czynów i nauka na swoich błędach, to najlepsza szkoła życia.

  Pozdrawiam,
  Katarzyna Suchorz
  www.kate-with-books.blogspot.com
  katarzynasuchorz@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie recenzji i Twój komentarz. Zapraszam ponownie :)