niedziela, 23 kwietnia 2017

"Powrót do starego domu" - wyniki konkursu!

Szanowni Czytelnicy!

Z wielką radością ogłaszam wyniki pierwszego konkursu organizowanego na moim blogu. Na początek pragnę podziękować wszystkim za udział. Zgłosiło się ponad trzydzieści osób! Dla wielu to nic nieznacząca liczba, ale dla mnie to naprawdę wiele! Bardzo, bardzo dziękuję! Dziękuję za Wasze piękne odpowiedzi – za podzielenie się życiowym drogowskazami. Proszę mi uwierzyć, że przez kilka godzin zastanawiałam się nad wyborem jednej odpowiedzi. Już podjęłam decyzję…


Książka Ilony Gołębiewskiej Powrót do starego domu – nagroda ufundowana przez Wydawnictwo Muza, wędruje do Pani Marzeny Jaroszek! Serdecznie gratuluję! Oto drogowskaz jakim podzieliła się z innymi książkoholikami:

Moi rodzice prowadzili mnie przez trudne i zawiłe ścieżki życia i odpowiedzialności, ucząc mnie jak mieć marzenia te małe i te większe i walczyć o ich spełnienie bez rozpychania się łokciami, bym zawsze mogła spojrzeć bez wstydu w lustro. Pokazali, że porażki też mogą czegoś pożytecznego nauczyć a odczuwając trudności możemy odkrywać naszą siłę.

Korzystając z okazji, pragnę również złożyć wszystkim Czytelnikom najlepsze życzenia z okazji Światowego Dnia Książki ­– niech każda lektura będzie dla Was niezapomnianą literacką podróżą!

A już za parę dni na blogu pojawi się wywiad z Iloną Gołębiewską – już dziś zapraszam do lektury!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji i Twój komentarz. Zapraszam ponownie :)